Propozycje zabaw i aktywności

Drodzy Rodzice!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przerwa w pracy przedszkola i żłobka to dla Państwa ciężki czas i zorganizowanie opieki dla dzieci nie jest rzeczą prostą. Postaramy się Państwu pomóc, na ile możemy.
Do każdego z Państwa nasze Panie nauczycielki wysłały maile z propozycjami zabaw i aktywności dla dzieci oraz materiałami do samodzielnego wydruku. Są to różne pomysły na to, co można wspólnie robić w domu, aby oderwać dzieci od telewizora i tabletu oraz wspierać rozwój ich zdolności, umiejętności i kompetencji. Oczywiście wszystkie te propozycje są dobrowolne i tylko dla chętnych. Mamy nadzieję, że będą pewną pomocą. Jednak jeśli ktoś chciałby podzielić się zdjęciami z wykonanych „zadań”, to jak najbardziej będzie nam miło zobaczyć, co wspólnie stworzyliście 😀.
Proszę pamiętać również, że jako nauczyciele Państwa dzieci, wciąż służymy wsparciem i pomocą. Jesteśmy dostępni mailowo. Mamy nadzieję, że ten trudny czas posłuży umocnieniu więzi rodzinnych i że szybko wrócimy do normalności.

WAŻNE ! Kto nie otrzyma maila od nauczyciela , proszę o informację mailową na adres chatkamaluszka@chatkamaluszka.pl na pewno prześlemy.
Pozdrawiamy Państwa serdecznie i życzymy zdrowia.